BELL d.o.o.

Ptujska cesta 13
Miklavž na Dravskem polju
Slovenija, EU


KONTAKTNE INFORMACIJE:

N.c. : +386 (0)2 629 69 20
Fax: +386 (0)2 629 21 20
E-pošta: info@bell.si


 Vodstvo  Telefon  E-pošta
Branko Lepej, direktor +386 (0)2 629 69 26 info@bell.si
Lidija Lepej, prokurist +386 (0)2 629 69 24 lidija@bell.si
Tajništvo  Telefon  E-pošta
+386 (0)2 629 69 60 tajnistvo@bell.si
Komerciala (program strojnih elementov)  Telefon  E-pošta
Boštjan Stanko, vodja komerciale +386 (0)2 629 69 54 bostjan@bell.si
Andreja Lešnik +386 (0)2 629 69 21 andrejal@bell.si
Marta Veilguni +386 (0)2 629 69 22 martav@bell.si
Marta Majer +386 (0)2 629 69 31 martam@bell.si
Klavdija Kodrič +386 (0)2 629 69 25 klavdija@bell.si
Irena Iskra +386 (0)2 629 69 58 irena@bell.si
Gregor Pešec +386 (0)2 629 69 43 gregor@bell.si
Maja Horvat +386 (0)2 629 69 41 maja@bell.si
Marko Pravdić +386 (0)2 629 69 23 marko@bell.si
Komerciala – GSM +386 (0)51-206-928
Tehnična služba: Telefon E-pošta
Dejan Kuhta, vodja tehnike +386 (0)2 629 69 39 dejan@bell.si
Program Deutz, GKN Telefon E-pošta
Simon Krašna +386 (0)2 629 69 37 simon@bell.si
Dušan Potočnik +386 (0)2 629 69 27 dusanp@bell.si
Program Deutz – GSM +386 (0)41 956 125
Računovodstvo Telefon E-pošta
Andreja Mojzer (Vodja financ) +386 (0)2 629 69 34 andrejam@bell.si
Renata Lešnik (Računovodstvo) +386 (0)2 629 69 36 renata@bell.si
Maja Ivančič (Računovodstvo) +386 (0)2 629 69 62 majai@bell.si
Maloprodaja (trgovina)   Telefon   E-pošta
Darko Gomboši +386 (0)2 629 69 30 maloprodaja@bell.si
Maloprodaja – GSM +386 (0)41 285 690

Pišite nam
Zapišite nam opombo in odgovorili vam čim prej.