BELL d.o.o.

Ptujska cesta 13
Miklavž na Dravskem polju
Slovenija, EU


KONTAKTNE INFORMACIJE:

N.c. : +386 (0)2 629 69 20
Fax: +386 (0)2 629 21 20
E-pošta: info@bell.si


 Vodstvo  Telefon  E-pošta
Boštjan Stanko, direktor +386 (0)2 629 69 24 bostjan.stanko@bell.si
Dejan Kuhta, operativni direktor +386 (0)2 629 69 39 dejan.kuhta@bell.si
Tajništvo  Telefon  E-pošta
+386 (0)2 629 69 60 tajnistvo@bell.si
Komerciala (program strojnih elementov)  Telefon  E-pošta

Boštjan Stanko,

VD, vodja komerciale

+386 (0)2 629 69 24 bostjan.stanko@bell.si
Andreja Lešnik +386 (0)2 629 69 21 andreja.lesnik@bell.si
Iztok Kiseljak +386 (0)2 629 69 22 iztok.kiseljak@bell.si
Marta Majer +386 (0)2 629 69 31 marta.majer@bell.si
Irena Iskra +386 (0)2 629 69 58 irena.iskra@bell.si
Gregor Pešec +386 (0)2 629 69 43 gregor.pesec@bell.si
Maja Horvat +386 (0)2 629 69 41 maja.horvat@bell.si
Eva Lepej +386 (0)2 629 69 20 eva.lepej@bell.si
Komerciala – GSM +386 (0)51-206-928
Nabava: Telefon E-pošta
Klavdija Kodrič +386 (0)2 629 69 25 klavdija.kodric@bell.si
Tehnična služba: Telefon E-pošta

Dejan Kuhta,

VD, vodja tehnike

+386 (0)2 629 69 39 dejan.kuhta@bell.si
Marko Pravdić +386 (0)2 629 69 23 marko.pravdic@bell.si
Žiga Tajnikar +386 (0)2 629 69 69 ziga.tajnikar@bell.si
Predstavništvo za Hrvaško: Telefon E-pošta

Goran Đuranac,

vodja predstavništva za Hrvaško

+385 95 369 8061 goran.duranac@bell.si
Program Deutz, GKN, Volvo Penta Telefon E-pošta
Simon Krašna, vodja oddelka +386 (0)2 629 69 37 simon.krasna@bell.si
Dušan Potočnik +386 (0)2 629 69 27 dusan.potocnik@bell.si
Program Deutz – GSM +386 (0)41 956 125
Računovodstvo Telefon E-pošta

Andreja Mojzer,

vodja financ in računovodstva

+386 (0)2 629 69 34 andreja.mojzer@bell.si
Renata Lešnik, Računovodstvo +386 (0)2 629 69 36 renata.lesnik@bell.si
Maja Ivančič, Računovodstvo +386 (0)2 629 69 62 maja.ivancic@bell.si
Maloprodaja (trgovina)   Telefon   E-pošta
Darko Gomboši +386 (0)2 629 69 30 maloprodaja@bell.si
Luka Božič +386 (0)2 629 69 38 luka.bozic@bell.si
Maloprodaja – GSM +386 (0)41 285 690

Pišite nam
Zapišite nam opombo in odgovorili vam čim prej.